X

CENY SLUŽEB

platné od 1. 9. 2019

Vyjížďka do terénu 1 kůň 400,-Kč / 1 hod.

Vyjížďka do terénu 2 koně 300,-Kč / 1 hod. / kůň

Svezení na Ranči v letním období každé úterý od 17. hod. 20,-Kč / 1 jízda

Jiné možnsti využití koní ceny dohodou

PERMANENTKY

Vyjížďka do terénu 1 kůň 1500,-Kč / 5 hod. / platnost 2 měsíce

Výuková hodina pro děti 1200,-Kč / 5 hod. / platnost 3 měsíce

Vyjížďky na spolehlivých koních do krásného okolí našeho ranče, a to i pro úplné začátečníky. A protože víme nejen z vlastní zkušenosti, že většina dospě­lých má z koní respekt, nabízíme těm, kteří se chtějí těmto úžasným tvorům přiblížit a své strachy překonat, pomoc při postupném seznamování se, aby pak dokázali svou důvěrou překonat sebe sama. Pokud vaše jezdecké umění nezná­me, pak vám budeme rádi dělat koňský doprovod.

A komu je vyjížďka málo a nemá sportovní ambice, tomu můžeme nabídnout výuko­vé lekce, zaměřené nejen na pohodové umění jezdectví ale i na vše, co s koňmi a jejich chovem souvisí. Momentálně k dispozici pro výuku pouze poník Popelka, tedy výuka jen pro děti.

Přijedu s poníkem na vaši akci - narozeninouvou párty, oslavu, výročí atd. Vozíme na po­svíceních či dětských dnech. Popelka je také připravena povozit celou školku, či školní dru­žinu (děti do 4. třídy). S dětmi si nejdříve něco málo povíme o koních a pak se všichni svezou. Každé dítě dostane obrázek - vymalovánku s informacemi pro rodiče.


Od září 2015 máme k dispozici přepravník na dva koně a je tedy možno přijet i se dvěma koníky a vozit na vaší akci.

Podívejte se na webové stránky tvorby od Johanky. Najdete zde ručně malovaný textil, krásná trička či kšiltovky s možností motivu dle vás! Precizně zpracované opasky, či placatky v kůži potěší třeba jako originální dárek. Neváhejte a vstupte.